Online szintfelmérő

Jártál már úgy korábban, hogy nem a tudásodnak megfelelő csoportba kerültél egy nyelviskolában, ezért már az első óra után elment a kedved a nyelvtanulástól? Mi sem szeretnénk, ha csalódnál, ezért azt tanácsoljuk, hogy az online szintfelmérő csak az első lépés legyen. Miután kitöltötted, gyere be az Euro Nyelviskolába, és írd meg a benti szintfelmérő tesztet is!

Miért?

Mert az online szintfelmérőkkel nehezen határozhatók meg az egyes tudásszintek közti végtelen különbségek. A benti szintfelmérő alapján viszont sokkal átfogóbb képet kapunk a tudásodról, és garantáljuk, hogy a neked legmegfelelőbb tudásszintű csoportba kerülsz.

Ha rászántad magad a nyelvtanulásra, kérlek, ne a szintfelmérőn spórolj időt!

Fáradj be az Euro Nyelviskola bármelyik helyszínére, és írd meg a benti szintfelmérőt, így szakszerűbben tudjuk megállapítani tudásszintedet. Ezzel pedig valóban azt kapod a pénzedért, amire szükséged van, és ami neked a legjobb!