Ajándék 50 órás nyelvtanfolyam teszt

Válaszd az EURO Nyelviskolát és hálánk jeléül minden 100 órás nyelvtanfolyam mellé 50,
minden 50 órás nyelvtanfolyam mellé 25 órát adunk ajándékba!!!!

Hogyan használhatom fel az ingyenes órákat?

Az ingyenes órák online járhatók le.
Az órák felhasználásához a tanfolyamod megkezdése után, de legkésőbb a tanfolyamod utolsó órájához számított 2 hónapon belül van lehetőség. Az email címünkre kell íŕnod egy igényt, hogy fel szeretnéd használni ezeket az órákat. Mi visszaküldünk neked egy kódot és egy felhasználónevet. Ezzekkel az adatokkal.egy online felületen tudsz  feljelentkezni az ingyenes órákra. A felületen látni fogod, hogy melyik nyelvből mikorra van kiírva ingyenes kommunikációs óra.
Kicsit bonyolultnak tűnik, de a gyakorlatban roppant egyszerű.

Mikortól érvényes ez az akció?

A promóciónk minden január 26 és április 30 között beiratkozott diákunkra érvényes.

Mikor vannak az ingyenes órák és milyen tematikát követnek?

Az órák pénteken délután vannak, amiatt hogy ne ütközzenek a hétköznapi nyelvóráiddál.
Lehet hogy a nyelvtanfolyamon nem jut annyi idő a beszédre,  mert nagyon sűrű egy óra. De sebaj! Pénteki kommunikációs óráinkon lesz lehetőség a beszédet gyakorolni! Itt a kommunikációé a főszerep! A legkülönbözőbb témákat tárgyaljuk ki, amikkel a hétköznapokban vagy a nyelvvizsgákon találkozol. És csak beszélünk, beszélünk, beszélünk! Mindezt kényelmesen online, akár otthonról.

Lenne még kérdésed? Nem kaptál mindenre választ?

Hívd nyugodtan kollégáinkat a 06 70 424-4274-es telefonszámon.